HABER
2019-02-22 05:38:23 ( 17 izlenme )
Reklamlar

Burada bir dondurmacı var.

Burada bir dondurmacı var. Bir numarası yok ama bir şekilde ünlü olmuş. Nasıl kuyruk var önünde, ama kafaya koydum bir kere, girdim sıraya.

Sırada beklerken yanımdaki kadınla sohbete başladık. Suleydi’ymiş adı. Elinde plastik bir kap, çocuğu bademcik ameliyatı olmuş, ona dondurma götürecek. Arkamda bir grup genç. Bilgisayar okuyor Louis Angel, hayali Steve Jobs olmak.

Sohbet güzel ama tam 1 saat geçti, hala kuyruktayız. “Bu böyle olmayacak, görevliye bir sorayım” dedim. Adam bana “siz CUP değil CUK cinsiden ödeyecekseniz hemen girebilirsiniz” dedi. Dedim bana cak cuk”yapma. Şaka ya, der miyim öyle şey :). İspanyolcam yetmez.:))

Neyse, onlar Kübalı olduğundan CUP cinsinden ödüyorlarmış, daha ucuz kuyrukmuş meğer.

“Sen bekleme, git” dedi benim kuyruktaşlar. “Delirdiniz zaar” dedim. “Siz gelin, ben size alayım.” “Hayatta olmaz” dediler. “Hayatta gitmem” dedim, “ben de sizinle bekleyeceğim.”

1.5 saat sonra nihayet oturduk. Gel gör ki ben de cup yok. Dedim size cuk vereyim, bana cup verin. “Ya iki cupun lafı mı olur, bugün bizdensin” dediler.

Şu insanlar olmasa buradan olmaz bir cacık. Üstüne bir de cuk...Cık. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Paparazzi Kötülüğü 10 YAŞINDA LİSEYİ BİTİREN DAHİ ÇOCUK NEDEN HAYATINA SON VERİR? ANNE VE BABALAR DİKKAT ! Ehliyetsiz araç kullanırken çevirmeye giren kadın.. Üstelik öğretmenmiş.. Hakikaten insan izah etmekte zorlanıyor! EY DOKTORLAR BU FOTOĞRAFA İYİ BAKIN!