İLGİNÇ
2019-02-23 11:27:33 ( 13 izlenme )
Reklamlar

Burcunuza Dayalı Gizli Yeteneklerinizi Keşfedin

Hepimizin doğal olarak iyi olduğu bir şeye sahibiz, ama bunun bir şeyin ne olduğunu bulmak zor olabilir.

Neyse ki, en çok ihtiyaç duyduğumuzda rehberlik ve yardım için her zaman yıldızlara bakabiliriz. Mesela kendimiz hakkında bir şeyler keşfetmek istiyorsak.


 
İnsanların problemlerine uyum sağlamak ve barışçıl bir çözüme ulaşmalarına yardımcı olmak ya da insanları bir araya getirmenin en iyi yolunu bilmek her zaman özel bir yeteneğe veya hediyeye sahibiz. Belki yaratıcı bir şeydir? Belki kişisel tutkular ile ilgisi var?

Zodiac burcun için gizli gizli yeteneğinin ne olduğunu bulalım:Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Hayalci, yaratıcı ve yaratıcı olan bu su işareti kendini dansla ifade etmeyi biliyor. Eğitimli bir dansçı olsanız da olmasanız da, hareketin sanatı nasıl aktardığını anlarsınız. Kendinizi çok ciddi hissetmediğinizde, herhangi bir düğün veya partinin dans pistinde nasıl ineceğinizi bilirsiniz.


 
Koç (21 Mart-19 Nisan)

Headstrong Koç, CEO olarak veya sadece meslektaşları arasında bir rol model olarak doğuştan bir liderdir. Doğru olanın ne zaman ayağa kalktığını hissedebilir ve gerçek değişimi görene kadar takip etmeye kararlısınız.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Boğa, iyi bir yemek yapmanın ne olduğunu bilen bir foodie, yani gizli yeteneğinizin pişirilmesi demektir. Yum! Çerezleriniz bir bağış toplayıcıda en çok satanlar olabilir veya belki de hangi şarabın hangi etle eşleştiğini tam olarak bilirsiniz.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Entelektüel Merkür tarafından yönetilmek sizi meraklı, bilinçli ve bilgili bir insan yapar. İkizler gecesi ekibinize İkizler eklerseniz, yıldırım boyunca bonus sorusunu cevaplaması en muhtemel olanı olur.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Kanser, duygusal ay döngülerinden etkilenir, bu da daha derin ve bilinçsiz bir düzeyde bağlandığınız anlamına gelir. Resimleriniz insanlarla rezonansa girer. Ve hiç bir boya fırçası almadıysanız ve tekniğiniz olduğunu düşünmüyorsanız, hiç bir Jackson Pollock resmi gördünüz mü?

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Bir parti vermeye ya da bir düğün planlamaya çalıştıklarında nereden başlayacağını bilemeyenleri tanıyor musun? Bu sen değilsin. RSVP'lerin gelmesinden çok önce doğru temaları, çalma listesini ve süslemeleri görselleştirebilirsiniz.Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Ayrıntı odaklı Başak el çabukluğu için sabır ve yetenek vardır. Herkes sihir numarası yapamaz, ancak birkaç temel şeyi öğrendiğinizde, partinin konuşması olacaksınız. Abracadabra!

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Venüs tarafından yönetilen Terazi, hem sanat yapma sürecinde hem de sonuçta güzelliği takdir eder. El sanatları, gizli yeteneğinizdir, iğne işi, marangozluk veya seramik gibi.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)

Manyetik Akrep, odayı kontrol etmenin ustasıdır ve bu onu doğal bir komedyen yapar. Şakalardan değil, anlattıklarından daha çok insanları güldürecek unutulmaz bir hikaye anlatabilirsin. Diğer parti sakinleri sık sık mizah duygunuzdan bahseder, ancak çekiciliğiniz olmadan genellikle “Sadece orada olmak zorundaydınız” derler.

Yay burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Algısal sezginiz, sizi arkadaşlarınız arasında en iyi hediye veren kılar. Yay, hangi kişinin her birinin doğum günü için en iyi hediye olduğunu tam olarak bilir. Noel Baba seninle atölye elfleri arasında bir buluşma ayarlamalıydı.

Oğlak burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Herkes onun iyi bir sürücü olduğunu düşünüyor (korkunç olanlar bile), ama gerçekte sizsiniz. Sakin, serin ve toplanmış doğanız sizi kız arkadaşlarınızla bir sonraki seyahatinizde direksiyon başında olması gereken kişi yapar.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)

Bunun arkasında kesin bir bilim olmayabilir, ancak ileri görüşlü Kova'nın geleceği tahmin etme konusunda altıncı bir hissi var gibi görünüyor. Oscar bahisleri, fantezi sporları ve kart oyunları için kullanışlı olan kalıpları kolayca hissedebilirsiniz.


Kaynak: https://mysticalraven.com/spirituality/14790/how-to-discover-your-secret-hidden-talent-based-on-your-zodiac-sign

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hayattan vazgeçmek istediğinizde hatırlamanız gereken 5 şey Whatsapp'tan gizli görüşmeler yapanlara kötü haber. EVLENMEM İÇİN BİR ASLANLA DÖVÜŞMEM GEREKİYOR! KENDİNİ GERÇEKLEŞTİRMİŞ İNSAN MODELİ