HABER
2018-12-14 05:02:46 ( 96 izlenme )
Reklamlar

Fransa’nın 2008 yılı “Kim milyoner olmak ister” programında yarışıyordu ve kötü sıkışmıştı.

Fransa’nın 2008 yılı “Kim milyoner olmak ister” programında yarışıyordu ve kötü sıkışmıştı. Doğru cevap verirse 200.000€ kazanacak, yoksa sadece 32.000€ ile yetinecekti.
Soru ise kolay olmaktan uzaktı:
-Aşağıdaki kuşlardan hangisi yuvasını kendi yapmaz da, diğer kuşlarınkini kullanır?
a) Akbaba
b)Kırlangıç
c)Guguk kuşu
d)Serçe
Cevabı bilmiyordu elbette ki, ve sadece bir jokeri kalmıştı, telefonla arama. Ancak gel gör ki, o saatte ulaşılabilecek tek arkadaşı bir sarışındı ve sarışınların ününü hepiniz biliyorsunuz. Her ne ise…arkadaşı arandı, ve sorularını seçenekleri ile ona okuduğunda, sarışın şaşılacak bir süratle ve hiç tereddüt etmeden:
-Şüphesiz c) şıkkı, yani Guguk kuşu!..dedi!!!!!

Cevap doğru çıkmıştı, 200.000€ artık onundu!!!!!!

Üç gün sonra, yarışmacı evinde ailesi ve arkadaşları, özellikle de ona bu parayı kazandıran sarışın arkadaşı şerefine bir parti vermekteydi.

-Sana nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum şekerim, dedi ona . Doğrusunu istersen o kadar kesin ve hızlıydı ki cevabın, hiç tereddütsüz c) şıkkı dedim. Bu arada, sahi nereden biliyorsun allah aşkına Guguk kuşlarının yuva yapmadığını?
-“Yapma bebeğiiim, dedi sarışın, Guguk kuşlarının duvar saatlerinde yaşadığını bilmeyen mi var!"😂😂😂😂

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Annesinin Kansere Yakalanan Genç Öyle Bir Buluşa İmza Attı ki: Bu Ürün Milyonlarca Kadının Hayatını Kurtarıyor Eski Kimlikler 2019 Yılında Geçerli Olacak mı? Resmi Açıklama Kediyi Sokağa Attılar, 19 KM Yürüyen Kedi Evi Tekrar Buldu. "Eve Gelen Kediye Bu Kezde Bakın Ne Yaptılar" Öğretmen Okulda Toplantıya Gittiğini Düşünürken, Koridorda Gördükleri Karşısında Şok Oldu