HABER
2019-02-19 04:44:36 ( 73 izlenme )
Reklamlar

ÖNEMLİ

ÖNEMLİ
SON ZAMANLARDA FACEBOOK SAYFASI ÜZERİNDEN SPONSOR REKLAMLARLA SAHTE DOLANDIRICI FİRMALAR KİŞİLERİN SAYFALARINA DÜŞMEKTEDİR.
AŞAĞIDA, DEĞİŞİK FİRMA İSİMLERİYLE DOLANDIRICILIK YAPMAKTADIRLAR. BENİM BELİRLEDİĞİM AŞAĞIDA LİSTELEDİĞİM SAHTE FİRMALAR AYNI ADRESİ KULLANMIŞLARDIR. GOOGLE BOŞLUĞUNA BU ADRESİ YAZDIĞINIZDA BAŞKA SAHTE İSİMDE FİRMALARLA KARŞILAŞABİLİRSİNİZ. 
3. Organize Sanayi Sitesi 763 Sokak No: 127 Denizli/Türkiye 
adresini kullanıyorlar, aldanmayın. Adresin sahte olduğu tespiti yapılmıştır.
Sponsor reklamla çok kişinin sayfasında görünüyor ve insanlar ürünlerin markasına, albenisine, ucuzluğuna aldanıp sipariş verip, kandırılıyor. Adres sahte, tel olabilir belki ama açmazlar, ürün için görüşmezler, yani muhatabınız kim bilemezsiniz, kapıda ödeme ve kredi kartı seçeneği sunarlar, kargo açmanıza müsaade etmez, açıldıktan sonra iade kabul etmez. Bunlara alet olan kargo, Aras Kargo’dur. Aldatılmamanız için lütfen paylaşınız
E-Posta : siber@egm.gov.tr adresine de ihbarda bulunabilirsiniz. Zarar görenlerin savcılığa şikayetçi olmaları, dolandırıcıların yakalanması için önemlidir.
Yıllardır internet üzerinden bu dolandırıcılık yapılmaktadır. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Zihinsel Engelli Kardeşlerin Hayalini Bir Günlüğüne de Olsa Gerçekleştiren İl Emniyet Müdürlüğü ORGAN MAFYASI NASIL İNSAN AVLIYOR...!!! Anne Ve Kızı, Gelen Facebook Mesajına Çok Şaşırdı İngiliz Doktor 3 Yaşındaki Otizmli Oğlunu Kelle Paça Çorbası İle İyileştirdi