HABER
2019-02-26 03:25:44 ( 122 izlenme )
Reklamlar

Herkes uyuyor. Birazdan elektrikler kesilecek ve dünyayla iletişiminiz kalmayacak.

Herkes uyuyor. Birazdan elektrikler kesilecek ve dünyayla iletişiminiz kalmayacak. Mahallenizin etrafı tanklar ve askerlerle çevrildikten sonra kapılarınız tekmelerle kırılacak. Eğer sizin kapınız kırılmadıysa, silah sesleri duyacaksınız. Eşinizin ve çocuğunuzun korku dolu bakışları sizin üzerinizdeyken cesaretinizi toplayıp onları korumaya çalışacaksınız fakat o esnada sizinde kapınız kırılacak. Size kurşun sıkıp ruhunuzu teslim etmenizi bile beklemeden eşinize silahın kabzasıyla vuracaklar, eğer direnirse tekmeyle devam edecekler. Siz ruhunuzu teslim edene kadar çocuğunuzu bıçakla doğramaya başlayacaklar. Umarım eşiniz hamile değildi, fakat eşi hamile olanlarda var elbet. Hamilelerin karınlarını bıçakla yarıp bebeği çıkaracak, evinizin tahta direklerine çivileyecekler. Evde küçük çocuk varsa da, çocuğun gözü önünde annesinin göğsünü kesip çocuğun ağzına verecekler. Sonra çocuğu da öldürecekler...

Tüyleriniz ürperdi değil mi? 
****

1992 yılında Rus destekli Ermeni kuvvetleri 25 Şubat'ı 26 Şubat 'a bağlayan gecede, Hocalı kasabasında 63 çocuk, 106 kadın ve 70' den fazla yaşlı dahil olmak üzere toplam 613 Azerbaycan Türk'ünü katletti.

Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

Unutmadık...Unutturmayacağız.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Zamanların Ünlüleri Şimdi Ne Haldeler!! Ayete’l Kürsi'deki Sır Dikkat Çok Önemli! Çıkan Yangında Bebeğini Kaybetti Sanıyordu, "Evin Köpeği Herkesi Şoka Uğrattı"