HABER
2018-12-13 08:25:26 ( 112 izlenme )
Reklamlar

Şehit Emniyet Müdürünün Eşinden Kahreden Sözler

Rize'de makamında polis memuru tarafından vurulup şehit olan Altuğ Verdi'nin eşi herkesi ağlatacak şeyler söyledi. Çok iyi kalpli olan Emniyet müdürünün ölümü tüm sevenlerini yasa boğdu. 
Rize’de makamında uğradığı silahlı saldırıda şehit olan Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin ailesi ve yakınları Mersin’deki mezarını ziyaret etti. Şehit Altuğ Verdi'nin eşi Leyla Verdi, "O gün gece uyumadan önce sohbet ettik. Ben erken işe gittiğim için o sabah görüşemedik. İyi bir insandı. Herkes, bütün Türkiye tanıyor onu. Dün herkes gördü. Dünyanın en iyi, en güzel insanıydı" dedi.
Silahlı saldırıda şehit olan Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin merkez Mezitli ilçesi Menderes Mahallesi Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi’ndeki babaevine taziye ziyaretleri de sürüyor. Polis, zabıta ve belediye ekiplerinin de hazır bulunduğu taziye çadırını ailenin yakınlarının yanı sıra vatandaşlar da ziyaret ediyor.


 
Zaman zaman duygusal anların da yaşandığı taziye çadırında emekli emniyet müdürü baba Ertuğrul Verdi, oğlunun görev yaptığı her yerde toplumun tüm kesimi tarafından çok sevildiğini belirterek, "Oğlum her kesimden saygı gördü. Dünden beri birçok kişi aradı. Rize Valisi beni arayıp ’Böyle bir emniyet müdürüyle çalışmadım, böylesine güzel bir çocuğu kaybettiğimiz için çok üzgünüm’ dedi. Herkes aradı, sağ olsunlar"
 dedi.

DHA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şehit Emniyet Müdürünün Eşinden Kahreden Sözler Kediyi Sokağa Attılar, 19 KM Yürüyen Kedi Evi Tekrar Buldu. "Eve Gelen Kediye Bu Kezde Bakın Ne Yaptılar" Çocuklarından anneye en acı haber ! Annelere Devletten 6 bin 367 TL ! İşte aranan şartlar..