HABER
2018-12-14 05:09:26 ( 214 izlenme )
Reklamlar

Şimdi Herkes Bebeğini Emziren Anneyi Konuşuyor

Annelik çok kutsal bir durumdur. Özellikle bir annenin bebeğini emzirmesi kadar doğal bir durum yoktur. Ama gelin görün ki, bazı anneler bebek emzirme olayını ulu orta yapar kimileride daha çok dikkat çekmeden. Tabi ki ulu orta emzirmeye karşı olan bir çok insanda var. Bu anne bir cafede oturup bebeğini emzirmek istedi ve gelen tepkile böyle karşılık verdi. 
Annelerin herkese açık alanlarda bebeklerini emzirmeleri bazıları için sorun olabiliyor.

Bazıları bunun oldukça doğal olduğunu düşünürken bazıları da bebek emzirmenin kapalı kapılar ardında gerçekleştirilmesi gerektiğine inanıyor. Bazıları ise olan biteni görmezden geliyor ve yorum yapmıyor.

Üç çocuk annesi Melanie Dudley bir restoranda bebeğini emzirirken müşterilerden birisi yanına gelip üstüne örtü almasını söyledi.

Kadının verdiği cevap ve yaptığı hareket şimdi herkes tarafından övülüyor.


İnsanlar, hala bebeklerin açık alanlarda emzirilmesi fikrine karşı. Bebeklerini emziren annelere ikaz edildiğine dair birçok video var.

Üç çocuk annesi Melanie Dudley tatilde Meksika’ya gitti. Dışarısı tam olarak 32 dereceydi. Dört aylık bebeği acıkınca Melanie hiç düşünmeden bebeğini emzirmeye başladı.

İkaz edildi
Bebeğini emzirmeye başladıktan bir süre sonra restorandaki bir müşteri yanına gelip üstüne örtü almasını söyledi.

Anne, Today’e “Yanımda örtü vardı ama çok sıcaktı. Bebeğim terliyordu. Ben de üstüne örtmedim. Sonra kendi kendime ‘Ben burada tatildeyim. Böyle şeylere uğraşamam’ dedim” şeklinde bir ifadede bulundu.

Melanie, yanındaki örtüyü bebeğinin üstüne değil kafasına örterek emzirmeye devam etti.


Bu sırada kadının yaptığı hareketi takdir eden başka bir müşteri fotoğrafını çekip Facebook’ta paylaştı.

Fotoğraf hızla yayıldı
Fotoğrafı 138 bin kişi beğeniş 227 bin kişi paylaştı. Özellikle Melanie ile aynı fikirde olan anneler, kadının yaptığı hareketin yerinde olduğunu savundular.

Sizce, anne doğru şeyi mi yapmış?

Kadının yaptığını takdir ettiyseniz paylaşın.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çanakkale'de 5.3 Şiddetinde ki Korkutan Deprem İstanbul'da Hissedildi 3 Yaşındaki Çocuğunu AVM'de Bırakıp Giden Annenin Olay Açıklaması Şehit Emniyet Müdürünün Eşinden Kahreden Sözler 6 Yaşındaki Kız Sosyal Medya Sayesinde Annesinin Hayatını Kurtardı