HABER
2018-12-14 05:03:39 ( 96 izlenme )
Reklamlar

Soğukta Üşümesin Diye Montunu Çıkartıp Köpeğin Üzerine Örttü

İnsanlık ölmemiş dedirten görüntüler. Eğer hala bu çivisi çıkmış dünya dönüyor ve kıyamet kopmuyorsa böyle güzel yürekli insanların hatrına dönüyor. Sokakta yatan köpek üşümesin diye üzerindeki montu kendi üşümesi pahasına köpeğin üzerini örttü. Bu olay Kırklareli'inde yaşandı. Böyle güzel insanların varlığı insanı çok mutlu ediyor. 
Kırklareli’nde bir kişinin gece sokakta gördüğü köpeği, üzerine montunu örterek ısıtmaya çalışması, güvenlik kamerasına yansıdı.
Özgürlük ve Demokrasi Meydanı‘nda yürüyen bir kişi, iş yerinin önünde yatan köpeği gördü. Adı öğrenilemeyen kişi, köpeğin ısınmasını sağ  lamak için harekete geçti.


Hayvansever vatandaş, önce yere strafor köpük serdi, ardından köpeği köpüğün üzerine alıp, üzerine de montunu örttü. Vatandaşın bu davranışı iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

 
Görüntüleri sosyal medya hesabından yayınlayan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, hayvansever kişiyi makamında ağırlamak istediğini söyledi. Kesimoğlu, “Dün gece Kırklareli’nde içimizi ısıtan bir an yaşandı. Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda yüreği güzel bir insan, montu ile köpeği örterek ısınmasına yardımcı oldu. Güzel yürekli bu vatandaşımızı makamımda ağırlamak isterim, tanıyanların benimle iletişime geçmesini bekliyorum” dedi.


 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Benzin Ve Motorine Büyük Zam Geliyor Okula Gitmek İstemeyen Kafadarlar Evden Kaçmış Şoför Üniversite Öğrencisini -20 Derece Soğukta Bıraktı. "Genç Kız Donarak Hayatını Kaybetti" Meteoroloji Uyardı: Kara Kış Kapıda