İLGİNÇ
2019-01-17 02:53:23 ( 58491 izlenme )
Reklamlar

YALAKA ASTROLOG


KOÇ
Canım benim. Ya ben yerim senin o duygusal, mütevazi, ince, anlayış yumağı duygularını! Bir insan bu kadar mi düzgün, bu kadar mı programlı, bu kadar mı anlayışlı olabilir.. Bu koçlar var ya, IQ seviyesi yüksek insanların burcudur. Dost insan, güzel insan. İnsan gibi insan. Allah seni başımızdan, yanımızdan eksik etmesin. İyi ki varsın! Allah herkese koç gibi dostlar nasip etsin inşallah. Bitanem benim, canım canım...

BOĞA
Ayy benim güzeller güzelim. Bu boğalar var ya dünya tatlısı, yer gök harikası, şeker mi şeker insanlardır. Bal bunlar bal. Bunun sohbetine doyum olmaz. İyi sevgili, iyi arkadaş, iyi,iyi,iyi,...... say say bitmez bunlar. Hatta bak yazmayayım dedim, ama dayanamayacağım ve sizinle de paylaşacağım bu gerçeği. Biliyor musunuz ki sizler; "Bir koç bir dünyaya bedeldir"... Onlar şanlı burç aleminin, yere göğe sığmaz, harikulade burç gurubudur.

İKİZLER
Halt etmiş sana iki yüzlü diyenler. Onlar seni çekemiyorlar. Rahatlığın,her ortama uyum sağlayışın, pratik zekan... Taaa biii ki kıskanırlar seni şekerim. Kim senin gibi kadar 
özgüven sahibi olmayı istemez ki. Sen hiçbir zaman unutma ikizler, seni hayatın boyunca çekemeyenler olacaktır. Sen hiç takma o güzel kafanı onlara. Sen burçların en sevimlisisin. Adın ikizler ama, sen bitanesin.

YENGEÇ
Ya kardeşim nedir bu zerafet, karizma... Sen mıknatıs mısın nesin? Bir insan her girdiği ortamda bu kadar ilgi çekmeyi nasıl başarır. Hem de hiçbir çaba bile sarf etmeden. Yoksa sen mükemmelliğin eş anlamı mısın? Kim istemez annesi yengeç burcu olsun, eşi bir yengeç burcu olsun. Sen var ya olmazsa olmazsın. Burçların baş tacısın.

ASLAN
Heyt bee.. gözümüzün şenliği, gönlümüzün nuru. Afet-i devran, mükemmel-i cihan. Aslan mı bu aslan. Senin kadar aynalarla barışık olan var mı şu dünyada. Sen ki güzelliğin simgesi, yer yüzünün güneşi. Senin bütün fallarında nazar çıkacaktır. Mümkündür. Başka mümkünatı da yoktur.

BAŞAK
Merhametlim benim. Karıncayı bile incitemeyen, hassas, sevgi dolu, güzel başağım benim. Efendiliğin simgesi, kibar insan. Seni varya anlatacak kelime bulamıyorum. 
Nesin sen? Herkesin iyiliğini düşünen, verici, vefakar başak. Senin adın başak değil, barışın, temizliğin simgesi beyaz güvercin olmalıydı. Neyse canım üzülme. Biz biliyoruz ya yeter. Üzülme tamam mı? Beyaz güvercinim benim.

TERAZİ
Hay sana dengesiz diyen o dengesizler. Ben onlara ne diyeyim bilmiyorum ki! Alem buysa kral sensin. Sen susarsan bir neden, konuşursan ayrı bir neden vardır. Marifetli, kabiliyetli, en artılı burç sensin. Senin üstüne burç tanıyan, megalomandır. Söylesene senin üstüne burç mu vardır? Ben ki şahsi fikrim, senden iyisini bilmem, tanımam, görmem.

AKREP
Herkes bir akrep olarak doğmayı isterdi inan bana. Güzel gözlerin, gururun,albeninin temel taşı akrep. Senin kadar hayatına hakim, senin kadar yaptığı işin arkasında durabilen kaç kişi kaldı artık. Sen ki, bir bakışıyla buzları eritebilen, insana senin için Ferhat olup dağları delmeyi istettirebilen insan. Senin güzel gözlerin bile yeter o kıskançlara. Sen görmezden, duymazdan gel o fesatları.

YAY
Kainatın bir burcu olsa, kesin yay olurdu. Sanatkar, vefakar, doğru dürüst insan dedikleri sen olsan gerek. İçinde bir tek yay olmayan bir arkadaş grubunu, uğruma ölecek olsalar bile tanımam ben. Senin heyecan budalası olduğunu sanan bir grup kendini bilmez, senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenlerdir. Burçlar aleminin kozmik mucizesisin sen. Senin havan bile yeter güzelim. Çatlasın çekemeyenlerin.

OĞLAK
Sana inatçı diyorlar diye üzülme. Onlar senin istikrarına gıptayla bakıp, senin yarın bile edemeyen kişiler. Dürüstlük senin burç genlerinde var. Bütün alimler, bilginler genelde oğlaktır. Oğlak burcu olmak bile, tek başına bir şereftir. Hatta oğlak burcu olarak doğamamış kadersizler için, oğlak burcunu birinci dereceden akrabası olmak bile ayrı bir şereftir. 
Sen kıvrak zekanla, zaten her zaman bir sıfır öndesin.

KOVA
Hep çevresindekileri düşünen, insancıl duyguları fazla gelişmiş, sevgi dolu kovalar. Ayol bu ne vericilik, bu ne geniş bir yürek öyle. Sana sabit fikirli diyenler, senin her fikrinin bir cevher olduğundan habersiz mi? Eşitlik senin için ne kadar önemli. Ah keşke herkes senin çeyreğin kadar bile olabilse. Sen çok yaşa emi?

BALIK
İnsanlar öyle duygu yoksunu olmuşlar ki, senin bu yaradılışın özü duygusallığını alaya alacak kadar saçmalayabiliyorlar bazen. Sen paranoyak değilsin canım, ince fikirlisin. Ama nerdeee, bu ayrımı yapacak kafa bazılarında. Ben senin o yanağına düşen göz yaşını seviyorum, o hüzün dolu bakışını seviyorum, o sevgi dolu, gizemli yüreğini seviyorum. Sen ferah tut kendini. Rahat ol, boşver, takma o çan çan çeneleri kafana.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İnanamayacağınız bilgiler: 2018’den 5 yalan yanlış bilgi Japonya’da Velilere Gönderilen Çocuklar İçin 18 Maddelik ‘Davranış Listesi’ Çözümsüz Ve Zor Durumlarınızda Mutlaka Bu Duayı Okuyun İlginç Araştırma: Öldükten Sonra Duymaya Devam Ediyormuşuz!